Засідання педагогічної ради на тему: «Система оцінювання навчальних досягнень здобувачів знань» (Круглий стіл) у Новосільському ліцеї

Дата: 05.11.2021 10:25

27 жовтня 2021 року в Новосільському ліцеї Сахновецької сільської ради відбулась педагогічна рада на тему: «Система оцінювання навчальних досягнень здобувачів знань» (Круглий стіл)

Директор школи, Кухар Тетяна Василівна, зазначила, що Концепцією Нової української школи передбачено зміну процесу оцінювання – відтепер воно не каратиме учнів, а допомагатиме аналізувати індивідуальний прогрес учня і планувати індивідуальний темп навчання, тобто буде рекомендаціями до дії.

Педагоги визначилися із метою, перевагами та способами формувального оцінювання. Значну частину часу було відведено на опрацювання елементів такого оцінювання: самооцінювання та взаємооцінювання. Відбулися тренінги по впровадженню сучасних методів та прийомів: «Зіркове небо», «Мішень», «Графік», «Скринька побажань», «Градус», «Світлофор» тощо.

Другим питанням педагогічної ради було питання: « Про роботу громадського інспектора щодо утримання та виховання здобувачів освіти» . Прокопивнюк Н.М. запропонувала тримати постійний контроль над ситуацією в  категорійних родинах, перейматися їх проблемами, тримати постійний зв'язок. Класним керівникам    постійно стежити за умовами утримання в сім’ях.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису