Осіннє свято в Христівському закладі дошкільної освіти ‹‹Сонечко››

Дата: 19.11.2021 15:32

Осінні свята та розваги, які проводилися в  Христівському  ЗДО ‹‹Сонечко››, надовго запамятаються діткам, адже вони пробудили в їх сердечках добро та радість, любов і надію.

18 листопада 2021року в закладі відбулося традиційне свято ‹‹Чудова осені пора - її вітає дітвора››.

Всі дітки із задоволенням зустрічали чарівницю Осінь.

Осіннє свято пройшло дуже весело. Дітки розповідали вірші про осінь, співали, водили хороводи. Вони немов поринули у казковий осінній світ. На свято завітала і сама красуня Осінь (помічник вихователя Лукащук Інна Володимирівна), яка запросила діток у подорож до осіннього лісу.

Не забули учасники свята і про город, де зібралися усі родичі Гарбузові:  кругленька Капустина, зелені Огірки, весела Морквинка, чарівна Горошинка, червоненький Помідор, господиня - Диня і сам господар - поважний наш Гарбуз.

Із задоволенням всі дітки приймали участь в музично - рухливих іграх, особливо сподобалась діткам музична гра з парасольками.

Справитися із завданням Осені маленьким вихованцям допомагала вихователь Бежук Людмила Василівна.

З допомогою батьків діти виготовили багато осінніх композицій.

Заключним акордом свята була танцювальна композиція ‹‹Україна - єдина країна››.

В кінці свята красуня Осінь запросила діток на фуршет поласувати осінніми дарунками.

Інформацію підготувала Байталоха Неля Іванівна.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису