Реальна міра покарання для домашнього насильника

Дата: 22.07.2022 11:00

За результатами розгляду апеляційної скарги прокуратури судом визнано винним 48-річного жителя Шепетівського району у вчиненні домашнього насильства (ст. 126-1 Кримінального кодексу України).

Перебуваючи на іспитовому строці за раніше вчинену крадіжку, чоловік на шлях виправлення не став та систематично вчиняв психологічне насильство стосовно своєї старенької матері, обзиваючи її нецензурною лайкою та погрожуючи фізичною розправою.

За вказані дії кривдник неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності.

Вироком Ізяславського районного суду його засуджено до 200 годин громадських робіт без урахування попередньої судимості.

Прокурорами Шепетівської окружної прокуратури вказаний вирок суду оскаржено в апеляційному порядку. Прислухавшись до доводів сторони обвинувачення, апеляційний суд скасував вирок суду першої інстанції та ухвалив новий, згідно з яким чоловіку призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки 1 місяць.

Інформація Шепетівської окружної прокуратури