Міф №10. Здоровий спосіб життя — це дорого

Дата: 27.12.2023 09:00

Здоровий спосіб життя — це дорого, і не кожен може його собі дозволити.

Але що ми маємо насправді:?

Фізичні навантаження — це не обов'язково спортзал та заняття з тренером. Основне: ця активність повинна тобі подобатися й бути доступною — наприклад, прогулянки на свіжому повітрі, домашня руханка, танці чи велосипед. А якщо не користуватися громадським транспортом, а ходити пішки, можна добряче зекономити ще й кошти.

Здорове харчування — це не обов'язково модні дієти з авокадо чи насінням чіа. Обирай сезонні овочі й фрукти, недорогі крупи, нежирне м'ясо з найближчого магазину або ринку та слідкуй за кількістю солі у раціоні — не більше 5 г на день (1 чайна ложка).

А економія, у разі відмови від алкоголю та тютюну, — більш ніж очевидна. Наприклад, якщо за день ти викурюєш пачку сигарет, вартістю 75 гривень, то, кинувши курити, ти збережеш 27 000 гривень на рік!

Здоровий спосіб життя — це лише твоє бажання і трішечки зусиль

Дізнатися про фактори ризику серцево-судинних хвороб можна на сайті: https://cvd.phc.org.ua/

#СтаньНаВартіСвогоСерця

Ініціатива відбувається в межах Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».