Кожний суб’єкт господарювання зобов’язаний виконувати законодавчі вимоги

Дата: 11.01.2024 13:00

Ізяславська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області нагадує, що кожен суб’єкт господарювання, в тому числі і ті, хто здійснює продаж товарів через мережу Інтернет, зобов’язаний дотримуватися законодавчих вимог. Зокрема, здійснити обов’язкову державну реєстрації як суб’єкт господарювання, а також застосовувати належним чином зареєстровані РРО/ПРРО.

Звертаємо увагу про встановлений законодавством обов’язок проведення розрахунків з покупцями товарів із застосуванням РРО/ПРРО та видачею відповідних розрахункових документів. Пам'ятайте, що запорукою продажу якісного товару та сплати податків до бюджету є фіскальний чек.

На сьогодні одним із пріоритетних напрямів роботи ДПС є контроль за реалізацією товарів саме в інтернет-магазинах. На жаль, подекуди податківці встановлюють факти порушення норм Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування РРО в сфері торгівлі громадського харчування та послуг» із змінами. Тож закликаємо не нехтувати законодавчими вимогами, щоби не наражати власну справу на додаткові фінансові втрати у вигляді сплати штрафних санкцій