Управління соціального захисту населення Шепетівської районної державної адміністрації інформує

Дата: 26.02.2024 09:00

Управління соціального захисту населення Шепетівської районної державної адміністрації  звертається до всіх держателів посвідчень батьків багатодітної сім’ї  Ізяславської міської територіальної громади, Плужненської територіальної громади, Сахновецької територіальної громади!

У зв’язку із запровадженням Міністерством соціальної політики України в роботу електронної Системи «Реєстр посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї», для заповнення якої терміново необхідна інформація про кожного члена багатодітної сім’ї, просимо якнайшвидше прибути до управління соціального захисту населення (м. Ізяслав вулиця Шевченко, 10 В)    з оригіналами та копіями наступних документів:

• паспорт (ID  картка) (батьки, діти старші 14 р.)
  • свідоцтво про народження дітей
  • витяг з реєстру територіальної громади (зареєстроване місце проживання)
  • довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб
  • відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків
  • посвідчення батьків з багатодітної сім’ї
  • посвідчення дитини з багатодітної сім’ї
  • довідки про підтвердження зарахування до закладу освіти або переведення на наступний курс навчання – у разі навчання дитини за денною формою навчання до досягнення особою 23 років
  • у разі окремого проживання дітей з багатодітної сім’ї від батьків, відомості про фактичне проживання .

Прийом здійснюється за графіком роботи управління:

Понеділок – четвер  з 800 до 1700

П’ятниця  з 800 до 1545