ЗАЯВУ НА ОТРИМАННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ МОЖНА ПОДАТИ НА ПОРТАЛІ ДІЯ

Дата: 29.03.2024 09:00

З березня претенденти на призначення житлової субсидії отримали ще одну можливість для подання спрощеної заяви через портал Дія.

Експериментальний проєкт, який максимально спростив процедуру звернення громадян за житловою субсидією, впроваджено відповідно до постанови Уряду від 13.06.2023 № 601 “Про реалізацію експериментального проекту щодо удосконалення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”.

З липня 2023 року можливість подачі заяви на призначення житлової субсидії за спрощеною процедурою реалізовано:

• в паперовій формі – через сервісний центр Фонду чи через уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, або поштою,
  • в електронній формі – через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України: https://portal.pfu.gov.ua.

У заяву, яка подається за спрощеною процедурою, вносяться лише персональні дані: прізвище, ім’я та по батькові, серію і номер паспорта, реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) заявника та осіб, які входять до складу домогосподарства, адресу та рахунок в банку (у форматі ІВАN), на який буде йти виплата. Решта інформації, необхідної для визначення права домогосподарства на житлову субсидію, отримується з державних реєстрів.