Дячук Сергій Миколайович

Дячук Сергій Миколайович

05.05.1991 року-16.02.2023 року

Дячук Сергій Миколайович народився 5 травня 1991 року в селі Кропивна на Хмельниччині. У нього 1997 році пішов до 1-го класу Кропивенської початкової школи, яку в 2001 році закінчив і у вересні був переведений до 5 класу Сахновецької ЗОШ , де і закінчив у 2008 році одинадцять класів.

По закінченню школи продовжив навчання у Плужнянському професійному аграрному ліцеї м. Ізяслав, де по закінченню здобув професію «Муляр - штукатур».

У 2015 році був призваний на строкову військову службу. По закінченню служби повернувся в рідне село і працював в ТОВ «Агрос - Віста».

У 2019 році підписав контракт на службу в ЗСУ. Мужньо захищав Батьківщину в зоні АТО.

24 лютого 2022 року одним із перших, разом із побратимами стали на захист територіальної цілісності та незалежності України в Донецькій області м.Торецьк.

16 лютого 2023 року в населеному пункті Роздолівка  Донецької області на бойовій позиції бригада Сергія потрапила під мінометний обстріл. Сергій до останнього стояв на позиції, але звʼязок з ним було втрачено. Нажаль, з позиції він не вийшов. Отримав статус «Безвісти зниклий за особливих обставин від 16.02.2023 року». Пошуки, ДНК-експертизи і лише через довгих 9 місяців рідні отримали підтвердження того, що Сергій загинув…

Сергій Дячук похоронений на міському кладовищі міста Ізяслав на Алеї почесних поховань 22 листопада 2023 року.