СЕМЕНЮК МИКОЛА КИРИЛОВИЧ

СЕМЕНЮК МИКОЛА КИРИЛОВИЧ

(14.09.1967 р.- 08.07.2023 р.)

Народився Микола Кирилович 14 вересня 1967 року у селі Кропивна Хмельницької області Ізяславського району. У Кропивні пройшло його дитинство, початкова школа. У 1984 році закінчив Сахновецька середню школу. У 1985 році був призваний до лав армії.

Після служби повернувся у рідне село, де працював у колгоспі трактористом. Згодом одружився і народив сина Василя, який також як і батько, захищає спокій і кордони своєї Батьківщини. На війну прийшов з 25 лютого 2022 року – був мобілізований. Служба розпочалася у Ярмолинцях 3-ї окремої танкової Залізної бригади.

З 05.04.2022 по 09.07.02022 та з 18.07.2022 по 12.12.2022 брав участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України в м. Барвінкове, Ізюмського району, с.Малолітки, Барвінського району, селище Троїцьке, Лозівського району, селище Пятигірське, Балаклійського району, смт. Чкаловське, Чугуївського району, Харківської області. 19.04.2023 року був звільнений з служби за станом здоров’я. Він довго боровся, але, на жаль, життя обірвалося вранці 8 липня Побратими евакуаційної роти його пам’ятають добрим та життєрадісним Поховали Миколу на кладовищі села Влашанівка.