ШПОРТУН МИКОЛА САВОВИЧ

ШПОРТУН МИКОЛА САВОВИЧ

(26.08.1974 р. – 13.05.2023 р.)

Микола народився 26 серпня 1974 року у селі Кропивна Ізяславського району, Хмельницької області. З 1980 року по 1989 рік навчався у Сахновецькій середній школі. По закінченню школи пішов навчатися у ПТУ № 5 у м.Волочиськ, за спеціальністю слюсар, електрозварювальник. 1992 р.-1994 р. перебував на строковій службі у м. Гурзуф ( Крим). У 1995 році продовжив службу командиром відділення в Ізяславській військовій частині. А 0838 З дружиною Світланою одружився у 1998 році, та переїхали жити у місто Шепетівка. Народили двох синів Максима та Дмитра.

З 1999 року працював у Шепетівській виправній колонії № 98. Згодом змінив місце роботи і пішов працювати за спеціальністю електро-газозварювальник  на Укрзалізницю у Шепетівське ДЕПО. Старший син Максим після строкової служби, підписав контракт на 3 роки і залишився служити у своїй частині в м. Львів.  У лютому 2023 року Микола був мобілізований у 15 мобільний прикордонний загін інспектором прикордонної служби 2 категорії, водій 2 групи реактивних систем запалювального вогню у м. Волочиськ.

13 травня 2023 року помер на службі за станом здоров’я.

Похований Микола на місцевому кладовищі у рідному селі Кропивна.