Хомюк Віктор Іванович

Хомюк Віктор Іванович

(09.10.1972 р.-20.09.23 р.)

Народився Віктор 9 жовтня 1972 року у с. Новому Селі Ізяславського району, Хмельницької області в родині простого хлібороба, в якій  було четверо синів Віктор закінчив 8 класів Новосільської середньої школи, потім здобув професійну освіту в Плужнянському ПТУ- став слюсарем другого розряду.

1990-1991 р. проходив строкову службу в інженерно-саперних військах. До 2002р. працював у рідному селі різноробочим. Після одруження переїхав жити на Луганщину в м. Рубіжне, там народився син Іван. Понад усе на світі Віктор обожнював дітей, разом з племінниками любив рибалити. Працював на хімзаводі «Зоря» на Луганщині, де отримав травму- хімічні опіки .

Коли російський окупант захопив м. Рубіжне, Віктор разом зі своєю родиною повернувся до батьківської домівки. 23 червня 2023 року був мобілізований і призваний на службу до Національної Гвардії України у в/ч 3017 на посаді розвідник-сапер. 07 вересня 2023 р. під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине Пологівського р-ну Запорізької обл. отримав травми  не сумісні з  життям. Помер герой 20 вересня 2023 р. Вже 23 вересня тіло загиблого зустріло все село.

Похований Віктор на місцевому кладовищі в рідному Новому Селі .