Люлюк Дмитро Валерійович

Люлюк Дмитро Валерійович

(09.11.1994р – 30.12.2022 р)

Народився Дмитро 9 листопада 1994 року в селі Ліщани, Ізяславського (нині Шепетівського ) району, Хмельницької області в сім’ї  воїна – афганця Валерія та Галини Люлюків.

З 2001 року по  2012 року навчався в Ліщанській середній школі. Однокласники та вчителі пам’ятають його як доброго товариша, чуйного та енергійного хлопця, який ніколи не відмовляв у допомозі і не жалів нічого для друзів.

З 1 вересня 2012 року навчався в Грицівському ВПТУ. Після закінчення навчання пішов працювати в м.Боярка.

З 2 травня 2018 року  по 5 вересня 2019 року проходив строкову службу в ЗСУ ВЧ 1048 ВСП м.Київ. Після звільнення в запас зі строкової служби  повернувся назад на роботу в м.Боярка.

Дмитро займався спортом, був учасником місцевої футбольної команди, активний, привітний і завжди був усміхнений та життєрадісний. Він дуже любив та шанував своїх рідних. З великою повагою ставився до батьків, сестри та брата.

Під час вторгнення РФ в Україну був мобілізований 29 серпня 2022 року. Мав військове звання: солдат, стрілець – номер обслуги 2 парашутно-дисантної  роти 1 парашутно-дисантного батальйону.

Відданий Військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконував свій військовій обов’язок за свободу та незалежність України.

Загинув Дмитро 30 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області.

Молодому неодруженому воїну- Герою, який мав багато планів та мрій на майбутнє назавжди залишилося 28…

Похований Дмитро на місцевому кладовищі в рідному селі Ліщани.