Оліферук Віктор Леонідович

Оліферук Віктор Леонідович

(25.10.1976 – 20.08.2023 рр.)

Народився Віктор 25 жовтня 1976 року в селі Даньківці, Ізяславського (нині Шепетівського) району, Хмельницької області.

У 1993 році закінчив Ліщанську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Однокласники пам’ятають Віктора як сором’язливого, чуйного, тихого, відповідального і вірного товариша, який завжди і залюбки приймав активну участь у культурно-масових заходах школи. Любив відпочинки з однокласниками та ходити з класом в туристичні походи.

З 1 вересня 1993 року по 7 квітня 1994 року навчався в професійно-технічному училищі №4 м.Хмельницького, здобув професію столяр будівельний, тесляр.

З 1994 року по 1996 рік проходив строкову службу.

З 2000 року по 2006 рік проходив службу за контрактом у військовій частині А1769, був начальником радіостанції взводу зв’язку розвідувального артилерійського дивізіону.

З 2011 року по 2020 рік працював на заводі ВЕНТС місто Боярка, Київської області.

Під час повномасштабного вторгнення рф на Україну був мобілізований 5.07.2022 року і перебував на військовій службі у військовій частині А7113.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо захищав кордони нашої країни, боронив рідну землю від загарбницьких рук російських окупантів і віддав своє життя за світле і вільне майбутнє, за кожного із нас.

Загинув Оліферук Віктор Леонідович- молодший сержант, гранатометник механізованого відділення, механізованого взводу механізованої роти, механізованого батальйону військової частини А4699  20 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине, Пологівського району, Запорізької області.

Молодому, неодруженому Вікторові, який мав багато планів та мрій на майбутнє назавжди залишиться неповних 47…

Похований Віктор на місцевому кладовищі у рідному селі Даньківці.

Вічна пам'ять, вдячність і слава відважному Сину українського народу. Герої не вмирають! Вони йдуть боронити Україну у небесне військо.