Ярмошук Василь Вікторович

Ярмошук Василь Вікторович

(12.10.1979р-18.05.2024р.)

Народився Ярмошук Василь Вікторович 12 жовтня 1979 року в селі Миклаші Білогірського (нині Шепетівського) району Хмельницької області в сім’ї службовців Ольги Григорівни та Віктора Мусійовича Ярмошуків.

В 1982 році сім’я Ярмошуків переїхала на постійне місце проживання в с.Бейзими, а згодом в с.Ліщани.

В 1986 році пішов в перший клас Ліщанської середньої школи, де на той час вчителем працювала його мама.  Безтурботні шкільні роки промайнули швидко.

В 1996 році закінчив 11 класів Ліщанської ЗОШ.

Друзі, однокласники, вчителі пам’ятають його як доброго, чуйного, енергійного та активного хлопця.

Після закінчення школи навчався в Одеському інституті сухопутних військ.

По закінченню навчання в інституті проходив  службу в лавах збройних сил України.

Навчався в Одеському Південноукраїнському національному педагогічному університеті. Працював, одружився та в 2022 році в молодій сім’ї народився син.

З 2004 року  проживав та працював в місті Києві.

В 2023 році переїхав до батьків – пенсіонерів допомагав  по господарстві і проживав разом з ними.

Після повномасштабного вторгнення рф на Україну був мобілізований 13 квітня 2024 року.

Пройшовши військову підготовку за програмою базової загальновійськової підготовки, здобувши кваліфікацію стрілець – снайпер, був направлений на службу в 2 механізоване відділення 2 механізованого взводу механізованої роти військової частини А7072  Покровського району Дніпропетровської області.

Вірний військовій присязі, виконуючи поставленні завдання, прикриваючи своїх побратимів, загинув 18 червня 2024 року поблизу населенного пункту Новодарівка  Пологівського району Запорізької області, внаслідок отриманих поранень від ударів FPV дронів та скидів з БпЛА.

Молодому Василеві, який мав багато планів та мрій на майбутнє назавжди залишилось неповних 45…

Похований на  кладовищі в с.Бейзими.