Ящук Сергій Андрійович

Ящук Сергій Андрійович

(22.07.1986р – 13.04.2024р.)

Народився Ящук Сергій Андрійович 22 липня 1986 року в селі Ліщани Ізяславського (нині Шепетівського) району, Хмельницької області.

З вересня 1992 року по 2002 рік навчався в Ліщанській середній школі. Однокласники та вчителі пам’ятають його як доброго товариша, чуйного, енергійного та працьовитого хлопця, який ніколи не відмовляв у допомозі.

Відразу по закінченні 9-ти класів навчання в школі, пішов працювати на тваринницьку ферму в рідному селі.

З 2008 року по 2019 рік працював в місті Владивосток на пилорамі, на золотих прісках. Любов і туга за рідною країною повернула Сергія знову до рідного села.

2019 рік по 2020 рік працював м. Попільня

в «АгроТехАзот» трактористом. Цього ж року в рідному селі знайшов свою половинку, одружився, придбав власний будинок в якому народилася донька.

З 2021 року працював в ФГ «Агро – Інвест» с.Ліщани трактористом.

Після повномасштабного вторгнення рф на Україну був мобілізований 11 червня 2023 року.

Мав військове звання: стрілець-помічник гранатометника 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 1 механізованої роти 1 механізованого батальйону військової частини  А 1008.

Відданий військовій присязі на вірність українському народові, загинув 13 квітня 2024 року внаслідок ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України в районі населенного пункту Вільшана Куп’янського району Харківської області.

Сергію назавжди залишилося неповних 38…

Похований Сергій на місцевому кладовищі в рідному селі Ліщани.