Шейдик Василь Володимирович

Шейдик Василь Володимирович

( 15.01.1990 – 08.08.2023 РР )

Народився Василь 15 січня 1990 року у селі Пильки Ізяславського району Хмельницької області. З 1996 року навчався у Теліжинецькій загальноосвітній школі , після чого перевівся на навчання до Сахновецької школи. Відразу по закінченню навчання пішов працювати на будівництво. Одружився, з 2016 року проживав з сім’єю в селі Теліжинці. Мав двох синів. Наш захисник любив грати у футбол ще зі школи входив до складу футбольної команди «Камчатка». Односельці та знайомі пам’ятають Васю щирим, добрим, працьовитим та завжди усміхненим.

6 січня 2023 року був призваний на військову службу у центр комплектування. З лютого воював на Бахмутському напрямку, був командиром 3 десантно-штурмового відділення. Мав позивний «Донатело».

Відданий Військовій присязі на вірність Українському народові, загинув у бою за Україну 8 серпня 2023 року поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області.

Життєве кредо Василя Володимировича «Familia est vita mea» , що в перекладі з латини означає « Сім’я моє життя».